Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Uzakdoğu Sofrası
Obento Sanatı

Bölüm Yetkilileri: Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
SPAWN-TheUndead

Üye
İletiler: 788
 Usta eller, usta ağızlar için XD
İletiTarih: 20 Ocak 2010, 02:48
Evet yanlış duymadınız Obento bir sanattır. İnanmıyor musunuz? O zaman kendi gözlerinizle görerek karar verin.

Valla bizim beslenme çantalarımızda böyle olsaydı okulu iple çekerdik Onu da geçtik ıspanağından pırasasına kadar ne var ne yok yutardım oleyo

En son SPAWN-TheUndead tarafından 27 Mayıs 2010, 11:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
dr.celcius

Üye
İletiler: 126
İletiTarih: 20 Ocak 2010, 14:31
İnsan bunları yemeye kıymaz yahu oleyo 4.resimdeki hele epeyce uğraşılmış. Çok güzeller ama görüntüsü güzel olan her şeyin tadı da güzel olmuyor :p

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
celinewilliams

Üye
İletiler: 35
İletiTarih: 20 Ocak 2010, 15:37
Evet harika bir iş bu, büyüleyici birer eser... Daha önce flickr'da bolca görmüştüm resimlerini... İnsan bakmaya doyamıyor...

My one and only
All I need in my life

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
SPAWN-TheUndead

Üye
İletiler: 788
İletiTarih: 20 Ocak 2010, 19:31
Bizde beslenme zihniyeti ilk okuldan sonra bırakılır, hani yoktur ,biter. Lakin bu gençler liseye kadar devam edebiliyorlar. Aynı ürüne çok değişik taraflardan bakan 2 görüş hehey

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pi

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 2488
İletiTarih: 20 Ocak 2010, 19:39
Ben besin takviyesi haplar yutuyım bunlar süslü püslü şeyler yesin çok içerledim bu duruma oleyo oleyo

Bu sanatı hemmen öğrenip bundan sonraki ömrümü mutfakta geçiirmeyi düşünüyorumm oleyo

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Gün3ş

Yeni Üye
İletiler: 5
o fare şeklindekileri nasıl yiyebiliyorlar
İletiTarih: 31 Ağustos 2012, 21:12
thinking

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Uzakdoğu Sofrası
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız