Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Önümüzdeki Günlerde
"Horse Doctor / Sarayın Doktoru" TRT 1 'de!

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Hades

Admin
Admin
İletiler: 4215
 12 Eylül'den itibaren haftaiçi her gün saat 08:20'de!
İletiTarih: 13 Eylül 2013, 22:10

"Horse Doctor" (2012) Türkçe [3] İngilizce [2] Altyazı
Yönetmen:Byoung-hoon Lee
Vizyon Tarihi:01 Ekim 2012
IMDB Puanı:7.7 (0 Oy)
Tür:Tarihi
Süre:60 dk
Ülke:Güney Kore
Film Dili:Korece
Sarangni Puanı:
9.0 (31)
  • Currently 126.42/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Seung-woo ChoYu-won LeeChang-min SonSeon YuSang-woo Lee

2012 yapımlı "Horse Doctor" dizisi 12 Eylül'den itibaren TRT 1'de yayınlanmaya başlanmış arkadaşlar. hehey
Dizi, haftaiçi her gün saat 08:10'de yayınlanıyor. Smile
Haberi daha önce veremedim çünkü bilgisayar formattaydı. Sad
İki bölüm geçse de haber vereyim dedim.

Diziyi izlememiştim acaba TRT1'den mi izlesem yoksa orjinal olarak mı izlesem bilemiyorum. whistling

En son Hades tarafından 31 Aralık 2013, 08:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
 Film AdıDownloadDilFPSÇevirmenReleaseCD SayısıGönderen
"Horse Doctor"1205
29.97nehirin & nurusHANREL,KOR,BAROS,EUNBITS1xBPaket_26-5nehirin
"Horse Doctor"1808
29.97nehirin & nurusHANREL,KOR,BAROS,EUNBITS1xBPaket_1-25nehirin
"Horse Doctor"28
29.97nehirin & nurusHANREL,KOR,BAROS1 CDsafex
"Horse Doctor"203
29.97MBC America720p-HANrel, 720p-KOR, 720-BarosS1xBPaketzerduest
"Horse Doctor"18
29.97MBC America720p-HANrel, 720p-KOR, 720-BarosS1xBPaketzerduest
nehirin

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 616
 VAH VAH VAH VAH....... :' (
İletiTarih: 13 Eylül 2013, 22:45
Sanki kimse izlemesin diye yalnızca kargaların kahvaltı ettiği saate koymuşlar oleyo oleyo Aylarca çevirisini yapmak için uğraştığımız güzelim Ui Saeng Baek'imize haksızlık bu cray At Hekimi böyle harcanamayacak ve dublajla öldürülemeyecek kadar güzel bir dizi cray Sad Hem çeviriken hem de izlerken çok keyif almıştım hehey Yine güzel bir Kore dizisi TRT'nin ellerinde can çekişiyor cray cray
Dublaj dizi ya da film asla izlemeyen biri olarak, TRT'nin yayınladığı berbat dublajlı Kore dizilerinden 1 dakika bile izlemişliği yoktur, asla da olamaz wub Orijinal seven biriyim wub yahoo

Uzun lafın kısası:
"Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz,
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde!
"

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
alixqarmedo

Üye
İletiler: 168
İletiTarih: 14 Eylül 2013, 10:03
Açıkcası bende orjinal izleme taraftarıyım fakat ,Trt düblaj konusunda bence çok başarılı evet son yıllarda bir gerileme var düblajda ama beni Kore dizileriyle tanıştıran Muhteşem Kraliçe gibi dizilerde düblajlar gerçekten mükemmeldi, düblajlı izledikten sonra orjinalinden zevk alamıyordum.Bu diziyi ne kadar izleyemecek olsamda yayınlamalarına sevindim flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sukki

Üye
İletiler: 210
İletiTarih: 14 Eylül 2013, 13:32
lee yu won un yayınlanan ikinci dizisi whistling kızı mimlediler resmen oleyo bide 49 days i verseler tam olacak oleyo her ne kadar dublajı çok sevmesemde kore dizilerinin trt de verilmesine seviniyorum. insanlar ordan gördükçe görmek tanımak istiyorlar. Şekil a ben whistling Goong ve Muhteşem Kraliçe nin dublajı gayet iyidi bi BOF ta batırdılar thinking buda güzel olur inşallah wave

Çünkü güç gizden gelir.
Demiş Ramiz Dayı gözlüklü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Önümüzdeki Günlerde
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız