Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Anime
Saraydaki Mücevher (Dae Jang Geum / Jewel In The Palace)

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Hitokiri

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 930
 İletiTarih: 20 Nisan 2008, 08:47

Biraz önce kanalları gezerken uydu üzerinden yayın yapan Yumurcak TV'de denk geldim.Bizim Dae Jang Geum'un animesi daha doğrusu kore versiyonu çizgi filmi oynuyordu.ilk başta kıyafetler benziyor diye baktım ama biraz izleyince Dae Jang Geum'a adı geçince şok oldum.Pek kaynak bulamadım açıkcası.

Ani DB

En son Hitokiri tarafından 16 Ağustos 2009, 19:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Aybike

Üye
İletiler: 746
İletiTarih: 20 Nisan 2008, 09:53
Ya daha yeni TRT'de Turkce olarak gösterimdeydi, bizimkiler oturup izliyordu, arada bende birkac bólümünü gördüm, Kore dizisini yani, animesini degil :aybicee:

Konusu cok olgun ve cok ilginc, üstelik tarih dolu oldugu için, Kore hanedanligina dogru söyle ufak bir seyyahate cikiyorsunuz. Avrupa hanedanligindan, Orta Çagdan, Altin Çagdan, Aydinlanmadan bikmis olan ben, böyle seyleri görmek ve ögrenmekten pek sevindirik oluyorum.

Animesi cok tatliymis be yaw, ceviresim geldi resmen

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
[BtG]LoRdArChEr

Üye
İletiler: 23
İletiTarih: 30 Mayıs 2008, 18:45
Kız arkadaşım söylediğinde, dalga geçiyor sandım ama sonra öğrendim ki doğruymuş, üstelik neredeyse diziyle paralel ilerliyormuş. İşin garibi şu ki dizi ile parelel gidiyorsa, konusu cidden ağır demektir. Anime için bir nebze yumuşatılmış olma ihtimali varmıdır acaba diye dşünmeden edemiyorum doğrusu.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
P.J.Min:)

Üye
İletiler: 30
İletiTarih: 16 Ağustos 2009, 18:24
Animesine bayıldım ya süperdi dizinin kendisi harikaydı gerçi çok beğendim.
Televizyon verdikçe izliyorum valla clap2

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
missguard

Üye
İletiler: 20
İletiTarih: 02 Mart 2010, 13:16
Animesi uydulu yayında veriyordu ama uydumuz olmadığından izleyemedim.
Belki daha sonra indirir izlerim.. Bi kaç bölümü izledim güzel geldi bana..

Özellikle de çizimi çok hoşuma gitti^^

Lisbet

Yeni Üye
İletiler: 17
İletiTarih: 18 Mart 2013, 13:13
İzledim ben de çok tatlı bir animeydi 50 bölümdü yanlış hatırlamıyorsam Smile

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2487
İletiTarih: 18 Mart 2013, 15:12
Ben de izlemiştim animesini Smile sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pathem

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 376
İletiTarih: 29 Haziran 2014, 12:47
bende izliyordum ama bir türlü sonunu görmek nasip olmadı. Sad

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Anime
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız