Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Bildiri ve Yardım Defteri
Clubbox Rehberi

Bölüm Yetkilileri: Moderator, Hades
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2
Yazar Mesaj
bizimeti

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 470
İletiTarih: 01 Ağustos 2008, 01:54
Bildiğim kadarıyla puanın etkisi indirme sınırını kaldırması. Normal durumda en fazla 50kb/s hızla indirilebiliyor. Ama puanlarla kotalı kuponlar alınıyor,2gb,4gb gibi... O kuponu kullanarak indirince 50kb/s sınırı kalkıyor.
Bir ara ben de kullandım ama pek hızlı değildi. En fazla 40kb/s gördüm,genelde 10-20kb/s ile indiriyordu. Belki güncel sunumlar daha hızlıdır. Şu an aradıklarımı megaupload'da buldum, rapid halt etmiş yanında Flashget'e atıp indiriyorum hemen. Aradıklarınızın megaupload linklerini de bulabilirsiniz sanırım. Daha hızlı iner öyle ceee

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
malabadi

Yeni Üye
İletiler: 13
İletiTarih: 01 Ağustos 2008, 13:06
« zapotka » demiş ki:

Ben aradığım dosyaları burada buldum da, yavaş iniyor. Hızlandırmak için ne yapabiliriz, puan kazanma gibi bişey söz konusu ama nasıl, mileage puanları artıyor ama bir etkisi olacak mı?

Hız için yapılacak birşey yok. Bulduğunuz dosyaları başka box'lardan indirmeyi deneyin. Mileage puanları ile 1,2,4 gb kotalı kuponlar alabilirsiniz. Bu kuponlarla daha hızlı indirebilirsiniz. Genelde 80 - 160 kb hıza ulaşılabiliyor.

Rivardo

Üye
İletiler: 183
İletiTarih: 15 Ağustos 2008, 17:58
Öncelikle açıklamalar için çok teşekkür ederim...
Proğram normal hızla 20kps'yi geçmiyordu,bu nedenle 1 hafta açık tutup 1000 mpuan biriktirdim ve bunu 2.gb'lık kotaya değiştirdim.Lakin Quick Download yazmasına rağmen 35 ile indi.Kaspersky ile izin verdim ama değişmedi.Neden 80-160'ı göremedim quick downloadda.? Birde aynı anda 1'den fazla dosya inmiyor.Bunu aşamıyormuyuz ?

ve hep beraber güleceğiz,güleceğiz,güleceğiz...

bizimeti

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 15 Ağustos 2008, 18:15
Maalesef tek seferde 1 dosya indiriliyor. Ve program kapanırsa eklenen linkler de uçuyor Smile
Hız problemi sanırım clubbox'a göre değişiyor. Belki başka birinde yüksek hızlara ulaşılabilir. En yüksek 40'a ulaşmıştım ben oleyo

sunshine

Üye
İletiler: 1331
 İletiTarih: 04 Eylül 2008, 12:36
Malabadi harikasın çok teşekkürler:)

« malabadi » demiş ki:
CLUBBOX PROGRAM KURULUM VE

Ben bu işlemi yapamadım. Nere üzerinde sağa tıklayacağım. Sad Bende direk olarak indirme işlemi başladı.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bizimeti

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 04 Eylül 2008, 17:03
Görev çubuğunda, sağ alttaki simgelerin orada "clubbox" simgesine sağ tıklayıp "login" diyeceksiniz. Programda sol üstte isminiz yazıyorsa giriş yapmışsınız demektir. "Welcome : esteka..." gibi whistling

sunshine

Üye
İletiTarih: 05 Eylül 2008, 09:48
« bizimeti » demiş ki:
Görev çubuğunda, sağ alttaki simgelerin orada "clubbox" simgesine sağ tıklayıp "login" diyeceksiniz. Programda sol üstte isminiz yazıyorsa giriş yapmışsınız demektir. "Welcome : esteka..." gibi whistling

Çok teşekkürler oldu:)SmileSmile

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sunshine

Üye
İletiTarih: 15 Eylül 2008, 18:58
Bakalım ben 1000 puan kaznaıp 2GB paketini satın aldım puanımla hzılanacak mı? Normalde çok yavaş çünkü ....

sunshine

Üye
İletiTarih: 17 Eylül 2008, 09:52
« estaka » demiş ki:
Bakalım ben 1000 puan kaznaıp 2GB paketini satın aldım puanımla hzılanacak mı? Normalde çok yavaş çünkü ....

Hiçbir değişiklik olmadı yine çok yavaş...Sad Keşke birazcık hızlı inseydi ya....

S o n

Üye
İletiler: 65
İletiTarih: 14 Ocak 2009, 12:05
Üye olma aşamasında en aşağıda "onay kodu" çıkmıyor,kırık link olarak çıkıyor resim,sağ tıklayıp resmi gösterde diyemiyorum,sağ tıklanmıyor çünkü.. Ne yapmam lazım...

HongGukYoung

Üye
İletiler: 27
İletiTarih: 03 Haziran 2011, 00:13
en üye olmaya çalışıyorum fakat doğum günü giremiyorum...Yardımcı olur musunuz?

sukki

Üye
İletiler: 274
İletiTarih: 29 Ekim 2013, 12:14
Bende üye olmaya çalışınca doğum gününü kabul etmedi Sad bilen biri yardım edebilir mi Sad

Fatma Uysal

Üye
İletiler: 68
İletiTarih: 16 Haziran 2017, 09:18
Doğum tarihi sanırım artık sorun olmuyor üye oldum ben. Üye olalı baya oldu ama bugün indireyim dedim cidden çok yavaş cray cray

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Bildiri ve Yardım Defteri
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız