Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Çevirisi Tamamlanmış Diziler
Voice (2017) -Skr-

Bölüm Yetkilileri: Altyazı Onay, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 53 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
Yazar Mesaj
Shura

Üye
İletiler: 41
İletiTarih: 15 Mayıs 2017, 16:30
« emis » demiş ki:
Eline sağlık. flowers
Bitmeden başlamayacaktım ama dayanamadım. 10. bölüme ulaştım bile. oleyo
İlk bölümlerinde Ten havası sezip çok sevinmiştim ama sonradan o çizgiden saptı. Yine de güzel. Son izlediğim bir iki bölüm mantık olarak oturmadı bende ama o kadar da olur diyelim şimdilik. İnşallah toparlar.

Ah, sunbaemin sunbaesi annemin annesi canım anneannem gelmiş, izliyor olmanız beni çok bahtiyar etti efendim wub yahoo flowers

Voice'i çok seviyorum ve aramda çok farklı bir bağ oluştu ilk olduğundan olsa gerek friends Evet bir iki bölümde birazcık durakladı gibi oldu sonra toparladı çok şükür thinking

« emis » demiş ki:

Kalan bölümlerde kolaylıklar. Çabuk gelse ne kadar güzel olur. hehey

Çok teşekkür ederim 14 geldi, 15 ve 16'yı birlikte getireceğim inşallah onların da gelmesi çok sürmez gibi ama bakalım flowers

14. bölüm eklenmiştir. wave

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
emis

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 1405
İletiTarih: 16 Mayıs 2017, 00:14
« Shura » demiş ki:
Voice'i çok seviyorum ve aramda çok farklı bir bağ oluştu ilk olduğundan olsa gerek

İlkler her zaman farklıdır tabii.

Yeni bölüm için ellerine sağlık. flowers

Anobist

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 835
İletiTarih: 16 Mayıs 2017, 00:49
Ellerine sağlık Shura flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Shura

Üye
İletiTarih: 26 Mayıs 2017, 18:02
Son iki bölüm de eklenerek diziyi sonlandırmış bulunmaktayım.
İlgilenen herkese sabredip benimle izlediği için teşekkür ediyorum.
Bazı sebeplerden ötürü çeviri çok uzun sürdü fakat Voice benim ilkimdi, çok özel çok güzeldi.
Yeni yapımlarda görüşmek dileğiyle...
Sağlıcakla kalın. wub flowers wave

Teşekkür ederim Emiş sunbaenim ve Anobist sunbaenim.
Benden yardımlarını hiç esirgemeyen çok sevgili, saygıdeğer Zeyra88 ve Homosapiens sunbaenimdıl, size minnettarım. İyi ki varsınız. wub

Janoomma

Admin
Admin
İletiler: 1717
İletiTarih: 26 Mayıs 2017, 18:14
Elinize sağlık. clap2

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Shura

Üye
İletiTarih: 26 Mayıs 2017, 18:16
« Janoomma » demiş ki:
Elinize sağlık. clap2

Teşekkür ederim adminim wub

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 8449
İletiTarih: 26 Mayıs 2017, 18:35
Elinize sağlık. flowers Güzel diziydi gerçekten. wub
Başka yapımlarını da merakla bekliyorum. hehey

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 1021
İletiTarih: 27 Mayıs 2017, 10:36
İlk 3 bölümü izlemiştim ben de. Elinize sağlık, teşekkürler...

juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 2831
İletiTarih: 27 Mayıs 2017, 14:29
Ellerinize sağlık flowers :=)

Shura

Üye
İletiTarih: 28 Mayıs 2017, 22:00
« Hades » demiş ki:
Elinize sağlık. flowers Güzel diziydi gerçekten. wub
Başka yapımlarını da merakla bekliyorum. hehey

Ben de çok beğendim, teşekkür ederim. Smile
Umarım onları da beğenirsiniz. wub

« DaMieN » demiş ki:
İlk 3 bölümü izlemiştim ben de. Elinize sağlık, teşekkürler...

Evet başlamayı düşünüyordunuz, umarım zevkle izlersiniz devamını da. Teşekkür ederim. Smile

« juliet » demiş ki:
Ellerinize sağlık flowers :=)

Teşekkür ederim Smile

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiTarih: 06 Haziran 2017, 22:19
Az önce bitirdim. Öncelikle sadece Soar Into The Sun | R2B'den tanıdığım oyunculuğunu vasat olarak bulduğum Lee Ha-Na'nın cast için pek de doğru bir seçim olmadığını düşünüyorum.

Diğer yandan yapımın geneli ortalamanın üzerinde. Çeviri ve tüm emekler için tekrar teşekkür ediyorum.

Not : Park Jong-Woo karakterini oynayan Park No-Shik'in bende her zaman ayrı bir yeri var. Ne kadar büyük bir Giant hayranı olduğumu her seferinde dile getiririm. Lee Gang Mo 21. bölümde SamCheong kampına gönderilir Jo Pilyeon sayesinde. 22.bölümde 534 numaralı Park No-Shik'in oynadığı karakteri görürüz. Bölüm 22'nin 45:35'inde Lee Gang Mo ile konuşurlar ve 534 numara sevdiği kızdan bahseder. Aynı bölümde 53.23'de Lee Gang Mo 534'e yemeğinden verir ama 534 yemeği Lee Gang Mo'ya geri verir. Artık dayanamadığını ve ölmek istediğini söyler. Bu sahneler beni her zaman duygusallaştırmıştır. Park No-Shik tıpkı Giant'da olduğu gibi Voice'de de sadece iki bölümde görünüyor ama yine kalplere dokunan bir oyunculuk sergiliyor bana göre. Onu her zaman öyle hatırlayacağım.

Evet tüm bunları yazmak için üşenmedim harici hard disk'i açtım. Olayın hangi bölümde geçtiğini hatırlamak için 4-5 bölüm inceledim. Önce bölümü sonra bahsi geçen sahneleri buldum. Kore aşkı böyle bir şey sanırım. Kore aşkı böyle bir şey kabul de Giant gibi bir dizi bir daha gelmez. Sad

Shura

Üye
İletiTarih: 16 Haziran 2017, 15:29
« DaMieN » demiş ki:
Az önce bitirdim. Öncelikle sadece Soar Into The Sun | R2B'den tanıdığım oyunculuğunu vasat olarak bulduğum Lee Ha-Na'nın cast için pek de doğru bir seçim olmadığını düşünüyorum.

Diğer yandan yapımın geneli ortalamanın üzerinde. Çeviri ve tüm emekler için tekrar teşekkür ediyorum.

Lee Ha Na'yı ilk defa bu dizide izledim, evet oyunculuğu Jang Hyuk'a kıyasla vasattı fakat pek rahatsız olmadım. Karakterinin içinde bulunduğu durumu yansıtabildiğini düşünüyorum. Ama memnun olmayan çok, belki de ben Voice'i genel olarak çok beğendiğimden tam olarak objektif bir tenkitte bulunamıyorumdur.

« DaMieN » demiş ki:

Ben teşekkür ederim, beğendiğinize çok sevindim.

« DaMieN » demiş ki:
Not : Park Jong-Woo karakterini oynayan Park No-Shik'in bende her zaman ayrı bir yeri var. Ne kadar büyük bir Giant hayranı olduğumu her seferinde dile getiririm. Lee Gang Mo 21. bölümde SamCheong kampına gönderilir Jo Pilyeon sayesinde. 22.bölümde 534 numaralı Park No-Shik'in oynadığı karakteri görürüz. Bölüm 22'nin 45:35'inde Lee Gang Mo ile konuşurlar ve 534 numara sevdiği kızdan bahseder. Aynı bölümde 53.23'de Lee Gang Mo 534'e yemeğinden verir ama 534 yemeği Lee Gang Mo'ya geri verir. Artık dayanamadığını ve ölmek istediğini söyler. Bu sahneler beni her zaman duygusallaştırmıştır. Park No-Shik tıpkı Giant'da olduğu gibi Voice'de de sadece iki bölümde görünüyor ama yine kalplere dokunan bir oyunculuk sergiliyor bana göre. Onu her zaman öyle hatırlayacağım.

Giant'ı maalesef izlemedim. Fakat bu yorumunuz bende yoğun bir ilgi uyandırdı. Eklediğiniz videoya baktığımda Park No Shik'in oynadığı karakteri görür görmez derin bir hüzün çöktü üzerime. Oysa hiçbir şey söylemedi, hiçbir şey yapmadı. Fakat oyunculuk dediğimiz herkesin çok da başarıyla icra edemediği mesleği layığıyla yaptığından bir kez daha emin oldum. Bakışlarıyla anlattı orada her şeyi. Yine aynı şekilde sevdiği kızdan bahsederken de tam olarak anlayamama rağmen içim hüzne boğuldu. Böyle ufak minik roller dahi olsa dev bir performans gösterildiğinde o karakter asla unutulmayacak birine dönüşüyor. Bir kaliteli yapımı dolaylı yoldan önerdiğiniz ve ve Park No Shik'in kaliteli oyunculuğuna dair bir örnek daha sunup kafamdaki yerini sağlamlaştırdığınız için çok teşekkür ederim.

« DaMieN » demiş ki:
Evet tüm bunları yazmak için üşenmedim harici hard disk'i açtım. Olayın hangi bölümde geçtiğini hatırlamak için 4-5 bölüm inceledim. Önce bölümü sonra bahsi geçen sahneleri buldum. Kore aşkı böyle bir şey sanırım. Kore aşkı böyle bir şey kabul de Giant gibi bir dizi bir daha gelmez. Sad

Kore aşkı böyle bir şey olmasına böyle bir şey de insanın beğendiği, sevdiği şeyleri hatırlama, zihnine kazımak isteme özelliği de çok önemli rol oynuyor. cray wub Giant'a bakacağım, tekrar çok teşekkür ederim.

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiTarih: 16 Haziran 2017, 18:57
Düşüncelerinizi paylaştığınız için ben çok teşekkür ederim. Hayat böyle güzel anları paylaştıkça güzel.

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 53 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Çevirisi Tamamlanmış Diziler
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız