Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Bir Fincan Kahve
Bunun Resmini Çekmeliyim!

Bölüm Yetkilileri: Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 2692
 İletiTarih: 05 Kasım 2015, 20:08

Hani hoşumuza giden bir manzara olur da çıkarıp telefonumuzu yahut fotoğraf makinamizi resmini çekeriz ya, istedim ki o güzel resimleri yalnızca kendimize saklamayalım ve başkalarıyla da paylaşalım bu sebepten sizlerin de katılımını beklediğim mütevazı bir konu açmak istedim. İlk resim de benden gelsin

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
zeyra88

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 889
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 00:54
O halde 3 tane de benden gelsin Smile

göz görmeyince gönül katlanır

Gökyüzüne baktığımda gördüğüm bu şey çok hoşuma gitmişti Smile

Evimin bu manzarası paha biçilemez Smile Kahve içerken aklıma geldikçe resmini çekerim manzaranın...

Yine mahallemde uzun zamandır görmediğim ya da fark etmediğim şeyi görünce, bu güzelliğin resmini çekmesem olmaz demiştim...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
fbtlkmkyu

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 373
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 11:22
Bu yaz fındık toplarken çektiğim fotoğraflardan ...

Ahh böcükler oleyo

Çıplak gözle güzel ama böyle ayrı bi güzel sanki..Renklerin uyumu

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Anobist

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 797
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 12:51
Çok profesyonel olmasa da bunlar da benden. ph34r

Epeydir kamera bebeğe odaklı manzara resmi falan yok o yüzden ancak bunları bulabildim son bir seneden. oleyo

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 942
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 20:09
Arkadaşlar konu güzel, naçizane bir isteğim olacak. Ekipmanlarınızı da yazarsanız çok sevinirim. Şu sıralar aynasız bir makine alma arifesindeyim. Teşekkürler...

Anobist

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 797
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 22:32
« DaMieN » demiş ki:
Arkadaşlar konu güzel, naçizane bir isteğim olacak. Ekipmanlarınızı da yazarsanız çok sevinirim. Şu sıralar aynasız bir makine alma arifesindeyim. Teşekkürler...

Benimki telefon Damien Smile Öyle pro işler yapamıyorum ondan makine de almadım. ph34r

fbtlkmkyu

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 373
İletiTarih: 06 Kasım 2015, 22:39
« DaMieN » demiş ki:

Benimki de Htc desire 816^^

Ben fotoğraf çekmeyi sevsem de Pro alamıyorum maalesef Sad

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 942
İletiTarih: 07 Kasım 2015, 10:46
Pro makineler için öyle çok fazla paralar bayılmaya gerek yok arkadaşlar...

Zaten hiçbirimizi öyle profesyonel fotoğrafçılık işine de girmeyeceğiz...

Dolayısıyla makul fiyatlara güzel makineler var. Tabi ben aynasız olanlardan başlama taraftarıyım...

Samsung'un fotoğraf makinesi sektöründen çekileceği haberleri var dolayısıyla makinelerinde çok ciddi indirimler var. Geçen hafta NX3000 için kararsız kalmam sebebiyle indirimi kaçırdım fakat şu anda NX Mini için ciddi bir indirim söz konusu...

http://www.avrupatr.com/SAMSUNG-EV-NXF1-NX-Mini-Fotograf-Makinesi-9-27mm-Lens,PR-3060.html

Site güvenilir hemen söyleyeyim sırıtma

juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 14 Kasım 2015, 16:55
Benden bir resim daha Smile :=)

si-murg

Admin
Admin
İletiler: 2157
İletiTarih: 14 Kasım 2015, 20:52
Biliyorum, konseptin dışında ama bu da bugün benim kadrajıma düştü çocuklara soru hazırlarken. Smile

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2437
İletiTarih: 15 Kasım 2015, 02:58

Bu da benden. Parkta roman okutmadılar bana bir türlü. wub Fazlasıyla çoğaldıkları vakit ben de bisküvi ufaladım önlerine daha da çoğaldılar. Hatta bir ara biri ayağımın üstüne konup yanlışlıkla didikledi. Yani yanlışlıkla olduğunu sanıyorum. Umarım öyledir. thinking

juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 01 Ağustos 2016, 22:46

yagmur6767

Editör
Editör
İletiler: 317
İletiTarih: 01 Ağustos 2016, 23:32
Bu da benden olsun o vakit Smile
Alabalık havuzu whistling

SilentRain

Yeni Üye
İletiler: 4
İletiTarih: 01 Ağustos 2016, 23:54
Bu da benden olsun 😊😊

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 8223
İletiTarih: 02 Ağustos 2016, 08:29
Bunlar da benden olsun!^^

Bu Kayseri'den. Kayseri'de su yok sanıyorduk sınıfça. Bunu görmek herkesi şaşırtmıştı. hehey

Bu da Bursa Uludağ köylerinden biri sadece. Sabahtan akşama kadar bu manzaraya bakıpta yatılabilir resmen sırf dinlenmek için. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 8223
İletiTarih: 18 Haziran 2017, 11:09
Vizelerden sonra eve geldiğimde "Botanik Park"da çekmiştim bu güzelleri. İnsanın içini rahatlatıyorlar resmen. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Bir Fincan Kahve
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız