Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Duyurular
En Çok İzlenen 250 Güney Kore Filmi

Bölüm Yetkilileri: Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
sermiyan

Sarangni
Sarangni
İletiler: 3333
 İletiTarih: 07 Ekim 2008, 23:18

Belki farketmiş olanlarınız vardır ama farketmeyenler için burdan duyurmakta fayda var.Tüm zamanların En Çok İzlenen 250 Güney Kore filmlerine yukarıdaki resimde görülen yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Listeleme izlenme sayısına göre yapılmaktadır sevdiğiniz herhangi bir film listede yoksa bize lütfen kızmayınız. Smile

Liste vizyona yeni giren filmlerin İzlenme Oranlarına göre kendini otomatik olarak günceller.O yüzdendirki sürekli günceldir.

Bu çok faydalı ve güzel hizmeti bizlere sunduğu için bozUNtu'ya her zaman olduğu gibi bir kez daha teşekkürler. flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
fjallraven

Sarangni
Sarangni
İletiler: 4450
İletiTarih: 08 Ekim 2008, 02:11
çok teşekkürler flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bizimeti

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 470
İletiTarih: 08 Ekim 2008, 07:33
Teşekkür ederiz flowers Ama neden şu film yok ph34r

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Orko

Yeni Üye
İletiler: 8
İletiTarih: 08 Ekim 2008, 22:58
Çok teşekkürler işe yarayacak bir bölüm

terbet

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 111
İletiTarih: 09 Ekim 2008, 00:09
yeni başlayanlar için çok faydalı olacak kesinlikle..

holywars

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 1482
İletiTarih: 09 Ekim 2008, 10:52
Güzel olmuş, izlemediğimiz filmleri aradan cımbızla çekip izlemek lazım sırıtma

Emekleriniz için teşekkürler bozUNtu & sermiyan flowers

poisongirl

Üye
İletiler: 82
İletiTarih: 09 Ekim 2008, 10:59
Güzel bir liste olmuş teşekkür ederiz Smile
Ama birşeyi anlayamadım. Listedeki sarı ve pembe bantların anlamı nedir acaba?

sermiyan

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 09 Ekim 2008, 11:15
« poisongirl » demiş ki:
Güzel bir liste olmuş teşekkür ederiz Smile
Ama birşeyi anlayamadım. Listedeki sarı ve pembe bantların anlamı nedir acaba?

sarı bantlar 2008 yılına ait filmler için penbe bantlar ise sizin İzleme Listesine attığınız (yani izlediğiniz) filmleri gösterir.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
terbet

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 111
İletiTarih: 09 Ekim 2008, 13:03
listeyi daha bir sevdim.. clap2

poisongirl

Üye
İletiler: 82
İletiTarih: 11 Ekim 2008, 15:21
Teşekkürler açıklama için Smile

mysterious

Yeni Üye
İletiler: 9
İletiTarih: 11 Ekim 2008, 15:24
Çok teşekkür ederim faydalı bir liste olmuş.

bakarız

Yeni Üye
İletiler: 3
İletiTarih: 03 Kasım 2008, 02:37
asya sinemasına yeni yeni alışan benim gibiler için çok iyi olmuş Smile

birde öneride bulunmak istiyorum. listeyi imdb puanı, yönetmen gibi seçeneklerle de sıralayabilme şansımız olsa daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

son olarakta liste için teşekkür edip kaçayım clap2

ebru0211

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 183
İletiTarih: 29 Kasım 2008, 19:52
Çok teşekkürler flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Deepblue

Üye
İletiler: 80
İletiTarih: 14 Aralık 2008, 23:33
bozUNtu nun bu güzel işlerini gördükçe hayranlığımı saklamakta zorlanıyorum eğer aramızda webmaster varsa böyle birşeyi yapmanın ne kadar zor olduğunu rahatlıkla görebilir harkulade bir güzellik sunmuş gerçekten eline koluna sağlık.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
nuri

Üye
İletiler: 35
İletiTarih: 15 Aralık 2008, 01:10
Teşekürler çok güzel olmuş.

clap2 clap2

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sermiyan

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 15 Aralık 2008, 01:32
« Deepblue » demiş ki:
bozUNtu nun bu güzel işlerini gördükçe hayranlığımı saklamakta zorlanıyorum eğer aramızda webmaster varsa böyle birşeyi yapmanın ne kadar zor olduğunu rahatlıkla görebilir harkulade bir güzellik sunmuş gerçekten eline koluna sağlık.

bozUNtu Türkiyenin web tasarımı anlamında çok az insanın sabip olduğu bilgi birikim ve yeteneklere sahip ve biz Güney Kore Sineması severlere bu hoşluğu yaşatması her zaman kendimizi şanslı hissetmemizi sağlıyor.Herseferinde söylediğim gibi bir kez daha söyleyeyim bütün emekleri için sonsuz teşekkürler.

Fakat bütün bu yetenek ve bilgi birikiminden daha güzel bir özelliği ise yaklaşımı, beyfendiliği ve bizim kahrımızı çekişi.İnanılmaz birisi.Çok, çok teşekkürler bütün uzakdoğu sineması severlere böylesine keyifli duygular yaşattığı için. clap2 flowers

pirpir

Sunum Grubu
Sunum Grubu
İletiler: 2402
İletiTarih: 15 Aralık 2008, 10:22
Ya aslında biraz yüzsüzlük olacak ama bu 250 lik liste çok işe yaradığı için bir kaç öneri daha sunacaktım. Umarım yapılabilir.
Uzakdoğu malumunuz bir Kore değil. Özellikle 3 ülke Japonya-Çin-Honkong filmleri olmak üzere hadi ilk 250 değilse bile en çok izlenen filmlerinide bunun gibi bir listede görme imkanımız var mı?
Bir de tabi Kore de en çok izlenen TV dizileri ratingler baz alınarak hazırlanabilir mi?

Şimdilik maruzatım bu kadar
Saygılar Smile

yazan: gözü hep ufuklarda pirpir

Silencer

Üye
İletiler: 20
İletiTarih: 26 Eylül 2009, 16:28
harika işler gerçektende.
Bu sinamayı keşfetmeyenler için üzülmemek elde değil.
sitedeki izleme listeside çok güzel.
emdb listesini kullanıyordum kendimde ama
izleme listesinin site içi işlevi olduğunu görünce doldurmaya karar verdim.

flowers

YuSuFiSL@M

Üye
İletiler: 171
İletiTarih: 13 Kasım 2009, 22:31
Ben uzun zamandır o listeyi kullanıyorum. Başlarda altyazısına bakmadan sırayla indiriyordum. Sonra indirme bittikten sonra altyazıyı bulamayınca mağdur oluyordum. O listenin yarısından çoğunu izlemişimdir. Tabi alt yazılı olanları..

Teşekkürümü sitenin teknik taktik vesair işlerini üstlenenlere iletmeyi bir borç bilirken çevirmen arkadaşlardan o listede özellikle üst sırada bulunan ve altyazıdan mahrum zavallıcıklara bir yardım eli uzatmalarını en yüzsüz ruhaniyetimle istiyorum

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
TeoOoMaN

Yeni Üye
İletiler: 6
İletiTarih: 22 Ekim 2010, 14:57
hangisini tercih etsem sırıtma

www.sarangni.com  TeoOoMaN

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Duyurular
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız