Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Asya Sineması Sohbet
Sevgilisi Manyak Olan Uzakdoğu Filmleri

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 20 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Kyle

Banned
Banned
İletiler: 539
 İletiTarih: 23 Kasım 2007, 23:51

sırıtma Uzakdoğunun en çok sevdiğim film grubudur kendisidir. İlkönce manyak bi sevgili edinilir, bu sevgili genelde agrasiftir, serttir ama tatlı bir yönü vardır. Bu tür filmler genelde eğlenceli gitsede filmin biyerinde kayış kopar ve romantik hava yeller estirir perdede...

işte aklımıza gelen butür filmleri burada paylaşıp tavsiye edelim lütfen... :wub:

1. My Sassy Girl

ceee Belkide butürün en manyak filmidir my sassy girl ve en bilindik olanı. kızımız güzel olduğu kadar harbiden manyağın biridir eğer izlemediyseniz zaten büyük bir hata yapmışsınızdır ve sizi burdan kınamak zorunda kalacağım hemen isleyiin :oleyo:

2. Windstruck

ceee Yine bir jiyuhun filmi. Film my sassy girlden sonra yapılmasına rağmen finalinde my sassy girl e gönderme vardır çünkü yönetmenleri aynı oleyo Nedense ben bu windstrucu my sassy girlden daha çok severim, en az 8-9 defa çeşitli sebeplerden dolayı izlemişimdir. Koreli şakıcının efsane rock şarkısı Knockin on Heavens door u yorumlaması beni dumur etmiştir bence kızlar arasında bu şarkıyı en iyi söyleyendir (bu şakıyı hemen hemen her rockçı söyleyip albümüne koymuştur, onlardan biride avril lavigne ve ondan daha iyi söylüyo) hele bu Knockin on Heavens door şarkısı öyle güzel bi yerde giriyo ki eeehhh gelde filmi izle, kop gitsin :oleyo:

3. Escaping From Charisma / The Legend of Seven Cutter

ceee Bu filmde kızımız bir boksördür lise takımında. Sinemeya gittikleri sahneyi görmelisiniz :oleyo:

5. The Beast and The Beauty

ceee Busefer filmde manyak olan esas oğlanımızdır oleyo Kendini çirkin görüp gözleri görmeye başlayan has kızımızdan kaçmaktadır ama sonlarına doğru çıldıran kızımızdır :oleyo:

6. 100 Days With Mr. Arrogant / My Love Ssagajy

ceee Bu filmde benim favorilerimin arasında. Kızımız çok tatlı olduğu kadar esas oğlanımız kıza çok gaddar davranmaktadır. Şiddetle tavsiye ederim bu filmi :oleyo:

7. MY GIRL AND I

ceee Bu filmde favorilerim arasında. Romantik bir başlangıç yapıyor film ama lise yıllarını atlattığı yer süper oleyo Sonra yine müslüm gürses jiklet olaylarına doğru kayıyo film :cray:

En son Kyle tarafından 24 Kasım 2007, 00:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
(3)

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 66
İletiTarih: 24 Kasım 2007, 20:32
Şimdi bunların en büyük özellikleri,sevgililerinin 'Manyak'olması dimi?birde bir kaçının yönetmeni aynı.Enteresan thinking
Fakat söylemeden edemeyeceğim başlık çok hoşuma gitti.
'Sevgilisi Manyak Olan Uzakdoğu Filmleri'
İçlerinde, 'MY GIRL AND I' ve'100 Days With Mr. Arrogant / My Love Ssagajy' izlememiş idim,şimdi çok merak ettim.
Teşekkürler.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
holywars

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 1482
İletiTarih: 24 Kasım 2007, 21:23
Başlık gerçekden hoş olmuş :)

Yukarıdaki filmlerin içinden sadece Escaping From Charisma'yı izlemedim, bir ara izleyelim o zaman. Lakin bunlar arasında 100 Days With Mr. Arrogant'ı izlerken sıkıldığı çok net hatırlıyorum, tabi bu bendende kaynaklanıyor olabilir yani pek dikkate almayabilirsiniz. oleyo

Hitokiri_Johndoesai

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 337
İletiTarih: 25 Kasım 2007, 10:51
En yenisi olarak "Two Faces of My Girlfriend" filmini de eklemek gerekiyor. oleyo

ezbider

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 142
İletiTarih: 25 Kasım 2007, 17:05
Gercekten guzek bir siniflandirma olmus, tam olarak bu kategoriye girer mi bilmem (evlilik muhabbeti) ama "My wife is Gangter" serisiden bir film de buraya yakisirdi..

*zamana dostum deyip ölmezler ki*
DumSpiroSpero

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Kyle

Banned
Banned
İletiTarih: 25 Kasım 2007, 19:32
« Hitokiri_Johndoesai » demiş ki:

En yenisi olarak "Two Faces of My Girlfriend" filmini de eklemek gerekiyor. oleyo

hehey Evet bu yeni f
lmde var ama daha izleyemedik malesef oleyo Bi izliyelim hayırlısı ile manyak çıkarsa sevgilisi alırıs listeye sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sanikosan

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 1632
İletiTarih: 07 Ocak 2008, 22:10
Tam sevgili sayılmasalar da Crazy First Love da bu kategoriye girer herhalde değil mi? oleyo

Kyle

Banned
Banned
İletiTarih: 07 Ocak 2008, 23:08
Girerde nedense ben o filmi hiç beğenmedim Hikaye çok kopuk ve amatörce yapılmış bi film geldi bana yoksa orda yapılan 1-2 manyaklık hakketten manyaktı yani

sanikosan

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 1632
İletiTarih: 08 Ocak 2008, 01:27
bence de çok güzel değildi ama konuya uygun bir örnek olsun diye şeyetmiştim :O

art of seduction da biraz bu tarz gibi geldi bana, gerçi ikisi de manyak ve sevgili olduktan sonra düzeliyorlar sanki aslında filmin baş manyağı "diğer adam" ama arka planda kalmış sanki oleyo

Kyle

Banned
Banned
İletiTarih: 08 Ocak 2008, 01:33
Evet hehe art of seduction ise 2 sevgili hem manyak hemide sahtekar oleyo o yüzden bu filmlerele karşılaştırınca araya sokmıyım dedim :D

Buarada ingilizce altyazı ile "Two Faces of My Girlfriend" baktımda kız harbiden manyak, normal duruken bi yanda pisikopatlaşıyo hele parktaki sahnede çocuklara karate yapması varki aman allahım evlere şenlik oleyo

terbet

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 111
İletiTarih: 21 Nisan 2008, 12:17
zaten manyak olanın erkek tarafı olması nisbeten pek de enteresan değil.

En son terbet tarafından 07 Kasım 2009, 02:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

hearsay

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 770
İletiTarih: 21 Nisan 2008, 17:29
Gruplandırmalar gerçekten çok hoş olmuş ! My Sassy Girl ve diğerleri için diyecek birşey yok.Gerçekten harika filmler.100 Days With Mr.Arrogant da çok hoş bir filmdi.Zaten giriş sahnesi baya komik ve güzel başlamıştı.Aslında ben bu filmler hakkında yorumlar yapmayacağım.Sadece neden bizde de bu tür filmler yapılmadığına veryansın edeceğim. Sad :(

Hepsi bu...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
alicandemir

Yeni Üye
İletiler: 15
İletiTarih: 03 Aralık 2008, 23:16
Venus and Mars (2007) [img]http://i32.tinypic.com/14jakhh.jpg [img]

pucca puc

Yeni Üye
İletiler: 14
İletiTarih: 02 Ocak 2009, 02:05
Venus and Mars filminde de esas oğlanımız, esas kızımız, esas kızımınızın yakın arkadaşları ve esas oğlanımızın yakın arkadaşı, yani kısacası sevgili olsun olmasın bütün karakterler hafiften manyaktır.

rock_4eva

Üye
İletiler: 35
İletiTarih: 02 Ocak 2009, 02:47
Hepsini izledim bu filmlerin ve bence 100 Days With Mr.Arrogant çok güzeldi hatta uzakdoğu filmlerini sevmeyen bir arkadaşımla izledim o bile bayıldı. Hatta en beğendiğim filmler arasındadır kendisi. sırıtma

YuSuFiSL@M

Üye
İletiler: 171
İletiTarih: 13 Şubat 2009, 13:57
to beautiful too lie filminide bu başlığa koyabiliriz hem agrasif hemide yalancı mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Too Beautiful to Lie (2004) Yalancı Yarim Türkçe [4] İngilizce [1] Altyazı
Yönetmen:Hyeong-jun Bae
Vizyon Tarihi:20 Şubat 2004
IMDB Puanı:7.2 (0 Oy)
Tür:Komedi | Romantik
Süre:115 dk
Ülke:Güney Kore
Film Dili:Korece
Sarangni Puanı:
8.3 (155)
  • Currently 116.2/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

İzleyici:1,204,000 kişi
Ha-Neul KimDong-won KangJi-yeong KimCheon-hee LeeJoo-seok Lee

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
blade2006

Üye
İletiler: 671
 İletiTarih: 28 Şubat 2009, 11:53
baby and me (ahgiwa_na) (2008)
my love (nae_sarang) (2007) - izlemeyenler çok şey kaçırmış demektir.
my scary girl (dalkom_salbeorhan_yeonin) (2006)
my tutor friend (donggabnaegi_gwawoehagi) (2003)
my tutor friend 2 (donggabnaegi_gwawoehagi_2) (2007)
my wife is a gangster 1 (jopog_manura) (2001)
my wife is a gangster 2 (jopog_manura_2) (2003)
my wife is a gangster 3 (jopog_manura_3) (2006)
please teach me english (yeongeo_wanjeonjeongbok) (2003)
she's on duty (jambok_geunmu) (2005)
the perfect couple (choegangnomaenseu) (2007)
i am a cyborg but thats ok (saibogujiman_kwenchana) (2006)

저는 한국어 배우고 있어요.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
qwerqwer

Üye
İletiler: 26
İletiTarih: 07 Ocak 2011, 14:14
bu konuda bir güncelleme var mı acaba, 2009-2010 da cıkmış olan bu konuya uygun filmler mevcut mu acaba ?

romantik komedi de olur whistling

handde

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2068
İletiTarih: 07 Ocak 2011, 18:37
Kiss Me Kill Me bence tam bu başlığa uygun bir film oleyo

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
qwerqwer

Üye
İletiler: 26
İletiTarih: 08 Ocak 2011, 14:29
« handde » demiş ki:
Kiss Me Kill Me bence tam bu başlığa uygun bir film oleyo

indirdim, akşama izlerim artık flowers flowers

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 20 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » Asya Sineması Sohbet
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız