Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » TV - Drama
"Sunshine Angel"

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
eymah

Üye
İletiler: 516
 Chun Wu ve Rainie Yang hayranlarına duyurulur!!!
İletiTarih: 10 Temmuz 2011, 21:28
Sunshine Angel (2011) Altyazısı henüz yok.
Yönetmen:Ming-Tai Wang
IMDB Puanı:5.9 (29 Oy)
Tür:Komedi | Romantik
Süre:90 dk
Ülke:Tayvan
Film Dili:Çince
Sarangni Puanı:
Henüz oy verilmedi.
  • Currently 0/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Chun WuRainie YangJiro WangCalvin ChenAaron Yan

Diğer İsimleri :
陽光天使 / Sunshine Girl / Yang Guang Xiao Mei / 阳光小妹 / Yang Guang Tian Shi
Tür : Romantizm , Komedi
Bölüm Sayısı :
Yayınlanacağı Kanal :GTV
Yayın Tarihi : 2011-Jul-06, 2011-Jul-28
Dil : Mandarin (Kuzey Çin lehçesi)

KONU:Wu Chun iflas ettikten sonra sokakalarda yaşayan 2. nesil bir girişimciyi ve Rainie hizmetçiyi canlandıracak. Tayvan, Japonya ve Çin'de çekildi.

OYUNCULAR:Di Yaxin ROLÜ İLE Wu Chun
Yang Guang ROLÜ İLE Rainie Yang
Genie Cho
George Hu
Nikki Deng
Na Wei Xun
Xun Meng Long
Cai Hen Cen
Jiro Wang

Güzel bir diziye benziyor doğrusu Smile Özellikle Chun Wu ve Rainie Yang ikilisi varsa tadından yenmez wub ikiside çok sevdiğim oyuncular wub
Burda da benim için muhteşem ikili olmuşlar gözlüklü İnşallah ingilizce softsubu çıkarda çevrilir

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
 Film AdıDownloadDilFPSÇevirmenReleaseCD SayısıGönderen
Sunshine Angel7
23.976AnonimGENELS1xB1-14rose parks
eymah

Üye
İletiTarih: 10 Temmuz 2011, 21:32
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ciEdWWF4FOQ&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kxh-CGM8Q-0&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ngpSi1wKy0I&feature=related[/youtube]

Mirune

Üye
İletiler: 1832
İletiTarih: 10 Temmuz 2011, 21:38
Ya bu dizi harika olacak bence de. oleyo Jiro Wang da var, yok yok yani. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
eymah

Üye
İletiTarih: 10 Temmuz 2011, 21:56
Bencede Mirune Smile ben baktım şuan 8 bölümü yayınlanmış Smile malesef ki gömülü ing altyazılı bulamadım Sad softsubu çıksa bari hehey

yue

Üye
İletiler: 65
İletiTarih: 11 Temmuz 2011, 12:53
İnanamıyorum Rainie ve Chun Wu mu oleyo ikisinede hayranım wub eymahcım iykide eklemişsin bu başlığı flowers umuyorum ki seninde dediğin gibi softsub çıkarda izleriz

aysemin

Üye
İletiler: 1080
İletiTarih: 11 Temmuz 2011, 13:17
Kadronun sevimliliğine bakın yaa wub
Tayvan dizilerinde genelde softsub olmuyor, inşallah bu dizinin olur da İngilizce izlemek zorunda kalmam yine.
Paylaştığın için teşekkürler Eymah flowers friends

Edit: Doğum günün kutlu olsun Yue flowers clap2
Pastandaki mumlar yanıyor, hadi bir dilek tut da üfleyelim Nice güzel, uzun, mutlu ve bol paralı yıllara hehey

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
yue

Üye
İletiler: 65
İletiTarih: 14 Temmuz 2011, 16:39
Teşekkür ederim aysemin iyi dileklerin için flowers her ne kadar cevabını geç görmüş olsamda oleyo

eymah

Üye
İletiTarih: 14 Temmuz 2011, 20:38
Rica ederim aysemin Smile

NuRTeNcE

Üye
İletiler: 298
İletiTarih: 01 Ağustos 2011, 10:51
Süper, iki oyuncuyu da severim hehey

NuRTeNcE

Üye
İletiler: 298
İletiTarih: 01 Ağustos 2011, 10:52
He birde Jiro Wang varki kesinlikle izlenmeli yahoo

sunshine

Üye
İletiler: 1331
İletiTarih: 01 Ağustos 2011, 13:30
Dizinin adını nedense (!) çok beğendim. Kolay gele. flowers

eymah

Üye
İletiTarih: 01 Ağustos 2011, 23:52
« sunshine » demiş ki:
Dizinin adını nedense (!) çok beğendim. Kolay gele. flowers

Kendi isminle dizinin ismi benzerlik gösterdiği için olmasın oleyo bu arada diziyi ben çevirmiyorum ama ismimle uyumlu olsun derseniz bu güzel diziyi size verebiliriz oleyo

eymah

Üye
İletiTarih: 01 Ağustos 2011, 23:54
Ve dizimiz finalini yaptı toplamda ise 22 bölüm ama ne yazık ki ing hardsubu bile şuan için çıkmadı Sad bekleyip görcez artık...

sunshine

Üye
İletiler: 1331
İletiTarih: 02 Ağustos 2011, 00:49
Ay pardon, ben çeviri duyurusu sandım bir an. Smile

eymah

Üye
İletiTarih: 09 Ağustos 2011, 20:46
Dizimiz ing altyazılı olarak sonunda verilmeye başlandı 1 bölüm şuan için verildi Smile ve viki tarafından çevriliyor hehey

rebel*

Üye
İletiler: 143
İletiTarih: 09 Ağustos 2011, 21:18
« eymah » demiş ki:
Dizimiz ing altyazılı olarak sonunda verilmeye başlandı 1 bölüm şuan için verildi Smile ve viki tarafından çevriliyor hehey

Bu çok güzel haber, ben sanırım dayanamayıp vikiden takip edeceğim yahoo Bu ikili bizi çok eğlendirecek kanımca sırıtma

eymah

Üye
İletiTarih: 10 Ağustos 2011, 16:30
« rebel » demiş ki:
Bu ikili bizi çok eğlendirecek kanımca sırıtma

Kesinlikle bencede wub hemde vikide tr altyazısınıda çeviriyorlar en son baktığımda %86 idi

sularda

Üye
İletiler: 223
İletiTarih: 25 Kasım 2011, 10:15
Yaa vikide tüm bölümler çevrili değil o yüzden hiç başlamadım. Acaba çevrilmeyecekmi bu dizi açıkçası çok merak ediyorum inşallah çevrilir.

sarangyeppuda

Yeni Üye
İletiler: 10
İletiTarih: 06 Şubat 2012, 21:56
çin dizisi hiç izlemedim filmler evet ama dizi listemde hiç yok çin.. bu diziyimi izlesem çin adına ilk acaba thinking

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Asya Sineması » TV - Drama
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız